REFT

از اینترنت چه خبر؟ امروز وصل میشه؟

پیوست، که یک رسانه اخبار فناوری و کامپیوتر در ایران است، می‌گوید ” گفته می‌شود … استفاده‌ای صورت نمی‌گیرد اینترنت استان‌های مختلف به تدریج وصل می‌شود.” ‌نت‌بلاکز، شبکه ناظران اینترنت، که در چند روز گذشته به طور مرتب …

اگر اینترنت یک روز قطع شود، چه اتفاقی می‌افتد؟ … جمهور هم اعلام کرده بودند که «اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.

ایرنا نوشت: در حالیکه ساعتی قبل خبر وصل شدن اینترنت در برخی … آگاه افزود تا امروز اینترنت خانگی تهران و کلانشهرهای کشور برقرار می‌شود.

در حالی که خبرهای رسیده حکایت از اتصال اینترنت خانگی در سراسر کشور طی ساعات آینده دارد ، مدیر … به ماه بعد انتقال می‌یابد و همچنین ۱۰ روز به مدت اعتبار قرارداد مشتریان اینترنت پرسرعت افزوده می‌شود. … آیا این خبر مفید بود؟ 41

آخرین اخبار … هنوز اطلاعاتی از اینکه اینترنت موبایل در دیگر استانها چه زمانی وصل می‌شود، اعلام نشده اما طبق … روز گذشته اعلام شد که با دریافت مجوزهای لازم، اینترنت خانگی تهران و تعداد زیادی از کلانشهرهای کشور برقرار شده است.

صدری خاطرنشان کرد: همچنین ۱۰ روز به مدت اعتبار قرارداد تمام مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات افزوده می‌شود. ۲۲۳۲۲۳. کد خبر 1323837.

رسانه ها از وصل مجدد اینترنت ثابت تا عصر شنبه خبر می دهند. … از دیشب و صبح امروز، اینترنت در اغلب نقاط کشور از جمله در خراسان شمالی، … می‌شود و پس از اتصال اینترنت خانگی و ثابت، اینترنت همراه (موبایلی) برقرار خواهد شد.

آخرین خبرها و نظرات درباره قطعی اینترنت و زمان وصل شدن اینترنت. … بنا بر آخرین گزارش‌ها، «نت بلاکس» خبر از اتصال 68 درصدی اینترنت در ایران می دهد. … اینترنت در اسرع وقت هستند و امروز جلسه‌ای در این باره برگزار می‌شود.

صدری خاطرنشان کرد: همچنین ۱۰ روز به مدت اعتبار قرارداد تمام مشتریان اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات افزوده می‌شود. منبع:خبرآنلاین. انتهای پیام/.

امروز همچنین یکی از رسانه‌های داخلی اعلام کرد که اینترنت همراه نیز احتمالا تا صبح فردا یکشنبه ۳ آذر وصل می‌شود. خبرگزاری ایلنا هم … در خصوص زمان برقراری اینترنت تلفن همراه همچنان خبر موثقی از وزارت ارتباطات دریافت نشده است.

به گزارش خبر فوری، یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات در گفت و گو با ایسنا …. اعلام کردید امروز صبح اینترنت همراه وصلـ میشه چرا وصل نشده پس !!!

به گزارش خبر فوری، 9 روز از اعلام تصمیم گرانی بنزین و به دنبال آن ایجاد فضای ملتهب از سوی عده‌ای در کشور می‌گذرد. پیرو این اتفاق اینترنت در …

به گزارش همشهری آنلاین، این خبر را فیرزوآبادی به ایلنا اعلام کرد. دبیر شورای عالی مجازی در پاسخ به پرسشی مبنی بر زمان اتصال اینترنت اظهار …

شنیده‌ها حاکی از آن است که اینترنت برخی از استان‌ها به زودی وصل می‌شود و تاکنون برخی از ارائه‌دهندگان ADSL در چند استان اینترنت را وصل کرده‌اند. … این لحظه (روز جمعه) اینترنت بسیاری از نقاط کشور هنوز وصل نشده است و به نظر ….. آیا تمایل دارید آخرین اخبار و رویداد‌های ارز‌های دیجیتال را به صورت آنی دریافت نمایید؟

اینترنت کشور از روز شنبه و در پی اعتراض‌های اخیر قطع شده است. دبیر شورای عالی فضای مجازی: امروز درباره اتصال اینترنت تصمیم‌گیری می‌شود … همچنین از مذاکره دانشگاه تهران با وزارت علوم برای وصل اینترنت جهانی خبر داده بود.

حالا اما پس از اتصال ۶۴٪ اینترنت خانگی و ثابت خبر می رسد که وصل شدن … به اینترنت خطوط تلفن همراه در برخی از استان‌ها نیز برقرار می‌شود.

خب الان بیش از 100 ساعته که از محدود شدن اینترنت میگذره و خبر رسیده که گویا اینترنت برخی نقاط کشور وصل شده این ویدیو رو کامل ببینید و …

بر اساس برخی اخبار رسیده، اتصال خطوط اینترنت ثابت به شبکه جهانی … با گذشت پنج شش روز از قطعی اینترنت در کشورمان، از امروز برخی استان‌ها و مراکز … زودتر گرفته می‌شد/ سخنگوی دولت: اینترنت استان به استان وصل می‌شود.

امروز همچنین یکی از رسانه‌های داخلی اعلام کرد که اینترنت همراه نیز احتمالا تا صبح فردا یکشنبه ۳ آذر وصل می‌شود. منبع: ایسنا. تیک بان · شهر خبر …

این خبر تنها مربوط به خطوط ثابت خانگی می‌شود و شامل اینترنت به … اگر امروز و فردا اینترنت وصل شود شاید بتوان تا حدودی خسارتی که به وجهه …

از روز ۲۵ آبان و در واکنش به اعتراضات سراسری، اینترنت ایران قطع شد و مردم … است: «اینترنت استان به استان وصل می‌شود و به تهران هم خواهد رسید.».

طی چند روز گذشته اخبار مختلفی در مورد زمان وصل مجدد اینترنت بین‌الملل کشور منتشر شده است. گفته می‌شود اینترنت دانشگاه‌ها و ادارات بسیاری از …

چه زمانی اینترنت همه‌ مناطق کشور به طور کامل وصل می‌شود؟ … این منابع خبری از آغاز اتصال اینترنت همراه پس از اتصال اینترنت خانگی و ثابت خبر دادند. … و مشترکین نتوانستند به طور کامل از آنها استفاده کنند و در این چند روز مدت زمان …

طی اخبار رسیده از سوی وزارت ارتباطات، بسیاری از استان‌ها نیز تا امشب به اینترنت متصل می‌شوند و این … اینترنت خانگی از دقایقی دیگر وصل می‌شود … گویا اینترنت گوشی نیز از صبح روز یکشنبه 3 آذر قرار است برقرار شود.

خبرگزاری‌های داخلی از وصل شدن اینترنت در برخی استان‌های ایران خبر … دبیر شورای عالی فضای مجازی: امروز تکلیف اتصال اینترنت مشخص می‌شود.

در حالی که فیروزآبادی دبیر شورای عالی مجازی ظهر امروز (پنجشنبه) از تصمیم‌گیری … برخی گزارش‌ها نیز از وصل اینترنت در برخی مناطق تهران خبر می‌دهد. … رفع شد، ‌در استان‌هایی که آرامش برقرار باشد،‌ اینترنت به تدریج وصل می‌شود.

سوال علی ضیا از نماینده مجلس: کی اینترنت وصل می شود؟ …. گزیده ای از مهمترین اخبار چند روز اخیر شهرستانهای ممسنی و رستم که در کانال تلگرام,سروش و اینستاگرام …

خبر ثریا. … اعلام کردند امروز به آن‌ها ابلاغ شده که اینترنت موبایل در برخی از استان‌ها … هنوز اطلاعاتی از اینکه اینترنت موبایل در دیگر استان‌ها چه زمانی وصل می‌شود، اعلام نشده، اما …

برچسب‌ها:, , , ,