REFT

اینترنت وصل شد | از سوزن به مردم تا جوال دوز به دولت

حرف من هیچ ربطی به هیچ حزب و طرفی نداره فقط به عنوان یک شهروند ایرانی نظراتمو بیان کردم.

بر اساس برخی اخبار رسیده، اتصال خطوط اینترنت ثابت به شبکه جهانی … جهانی ارتباطات متصل شدند؛ برنامه‌ای که دو روز پیش سخنگوی دولت از شروع آن خبر داده بود. … امیدواریم اتفاق اخیر که منجر به قطعی اینترنت شد، باعث شود همکاران ما در … با محدودیت‌های ایجاد شده در اینترنت، مردم به جایگزین‌های داخلی در موتور‌های …

قطع دسترسی به اینترنت به آسانی زدن یک سوئیچ نیست، بلکه … را فراهم می‌آورد تا در شرایط اضطراری اینترنت سراسری آمریکا قطع شود. … پس از پنج روز، دولت روز پنجشنبه اعلام کرد که دسترسی به اینترنت …. مردم را با اینکارها عصبی تر میکنید … تابی جون، بازار کساد شد چون نیمساعت قبل اینترنت وصل شد !

اینترنت تا چند روز آینده وصل می‌شود … اینترنت پیش می‌بردند به همین دلیل تصمیم گرفته شد تا اینترنت قطع شود. … نماینده مردم ایلام در مجلس می‌افزاید: تدابیری که دولت برای بازگشت امنیت به … وی می‌افزاید: مردم باید بتوانند به صورت هوشمند از اینترنت استفاده …. یک سوزن به خودمان بزنیم یک جوال‌دوز به دیگری.

«ادب مرد به زِ دولت اوست». آقای مدیرکل؛ یک سوزن به خودتان بزنید یک جوالدوز به رسانه‌ها! … خواست به حرف افرادی که کارشان فقط انتقاد کردن است گوش نکند تا اینکه به ماجرای کامنت‌هایی … این خبر به نقل از وزارت ورزش و جوانان در رسانه‌ها از جمله ایمنا منتشر شد ولی پیشنهاد می‌کنیم …. احتمال وصل اینترنت برخی استانها …

اسرائیل به کمک آمریکا شمشیر را از رو بسته و به خرابکاری در کشورها روی آورده است. تا جایی که مردم ایران، عراق و لبنان را سپر انسانی قرار داده است و از آنها در جهت اهداف خود … اعتراضات در عراق از زمانی آغاز شد که عبدالمهدی نخست وزیر عراق در سفرهای دوره ای … ما تلاش (دولت ایران) برای قطعی اینترنت را محکوم می‌کنیم».

مساله اين است كه يك سوزن به خود بزنيم يك جوالدوز به ديگران. … مشاجره ازغدی با رئیس‌جمهور رسما تکذیب شد … ۲ آذر ۱۳۹۸جهانگیری: دولت از عمق جان اعتراض و صدای مردم را می‌شنود/ چرا …. تا حالا آدم خشمگین ندیدید؟ …. شما خودتون با قطع کردن اینترنت آرامش رو از مردم گرفتید، حالا دارید منت میگذارید بر مردم که به خاطر آرامش …

یک جوالدوز به دولت ، یک سوزن به خودمان … ایستند ، به این نتیجه می رسند مردم راضی خواهند شد مرغ را بدون ایستادن در صف ، کمی گران تر از این مبلغ هم …

از ایشان می‌پرسم مگر شما حقوقی می‌نویسید که من به زبان حقوق برای شما بنویسم؟ … لیست 100 نفره خود را منتشر کنید تا مردم قضاوت کنند و بدانند در فکر شما چه می‌گذرد. …. از دست دادن اکثریت پارلمانی حزب تشکیل‌دهنده دولت و در نتیجه سقوط دولت شد! … مساله این است که یک سوزن به خود بزنیم یک جوالدوز به دیگران.

آقای زینل زاده؛ یک سوزن به خودت بزن یک جوالدوز به دیگران / کلانتری، کلانتر . … این قانون در تاریخ 2 آذرماه 91 به دولت به منظور اجراء ابلاغ شد. … برگزار شد، حسن روحانی به میان مردم دارالعباده یزد آمد تا اکثر مردمان این استان …. آب، برق و گاز مناطق زلزله زده وصل شد ….. پربازده‌ترین روش‌های تبلیغات اینترنتی کدام‌اند؟

وقتی اجازه دهید تا به دروغ و خیانت، چنین القا شود که #مردم خواستار مذاکره و قول و قرار مجدد و … دولت ناکارآمد،ابقاء شد،مجلس و شورای شهر دست #اصلاح طلبان افتاد، توان اتمی کشور شخم … میگویند یک سوزن به خودت بزن، یک جوالدوز به دیگران. …. توجه کنید که #نقشه دشمن #وصل کردن هر #اشتباهی در هر #کجا که رخ دهد به #رهبری است !

به علاوه مشکل من با این تصمیم دولت خیلی فراتر از این نکته‌ای است که … مساله این است که یک سوزن به خود بزنیم یک جوالدوز به دیگران. … که «اعتراض حق مردم است، اما حساب اغتشاشگران را باید از معترضان سوا کرد.». …. برای مردم و جامعه ایجاد شد؛ زمان اجرایی شدن این تصمیم را به نمایندگان … شرایط اینترنت عادی شود …

در زمان دولت اصلاحات سمن‌ها و از جمله آنها سازمان‌های مردم‌نهاد محیط‌زیستی رشدی چند … سوزن به سازمان حفاظت محیط‌زیست و جوالدوز به سمن‌ها … نمونه اخیر این اظهار‌ نظرها از سوی کاوه مدنی معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط‌زیست مطرح شد. … مدنی درخواست شده است تا با تقویت دانش مردم‌، مسوولان و فعالان محیط‌زیست به هدف ۸۰ …

چطور می توان باور کرد ارائه اینترنت رایگان به مناطق محروم بدون قرض است در … توسط غول اینترنتی آمریکایی یعنی گوگل به رایگان به مردم سریلانکا اهدا شده است … قطعا به راه افتادن خدمات دولت الکترونیک و بانکداری الکترونیک و . … از ماهواره های کوچک در مناطق مختلف و در فاصله نزدیک به کره زمین مستقر خواهند شد.

رئیس‌جمهور روحانی مطابق پیش‌بینی دوست و دشمن سفر به یزد را با سخنان … آماده بود که عصبانی بشود یا پس از شعارهای اقتصادی مردم عصبانی شد، … مثلاً درباره دولت یازدهم و دوازدهم سؤال این است که آن وعده مذاکره با امریکا و … از قدیم گفتن یه سوزن به خودت بزن یه جوال دوز به همسایه!!! … تاجزاده اینترنت از کجا آورده است؟

شاید در فضایی که به قول سخنگوی دولت «جریان سیاسی خاصی» در رسانه ملی مخالف دولت … بد نباشد تا رقبای این دولت یک سوزن به خودشان بزنند و یک جوالدوز به رقیب. … فرصت برابری اعطا کند تا خود را به مردم معرفی کنند، سخن بجایی است که … ریاست‌جمهوری‎اش و حتی سفرهای استانی‎اش از تلویزیون پخش نمی‎شد؟

اما برای آنکه این مطلب سر به فلک نکشد، تنها به مسایل پیرامون حوزه ارتباطات و … خط یا نخ آنها را به یکدیگر وصل می‌کنند تا در نهایت بتوانند، تصویری از ارتباطات میان آنها … حالا اگر شبیه این کار را با دولت انجام داده و عکس وزارتخانه‌ها و نهادهای عضو هیات دولت … وزارت اقتصاد نماد اعتماد کسب‌وکارهای اینترنتی که سال‌هاست از سوی وزارت …

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: ما از مردم می‌خواهیم به اندازه نیازشان اقلام و … محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در …. افزایش سقف وام مسکن تکذیب شد … آمریکا: می‌توانیم اینترنت ایران را وصل کنیم! تا ۲۴ ساعت دسترسی به اینترنت محدودیت دارد …… یه سوزن به خودتون بزنید یه جوالدوز به مردم

این دوتا رو برای اولین بار شنیدم: ربیعی سخنگوی دولت:یارانه بنزین “بطور منظم و ماهیانه” بحساب … عده ای با سواستفاده،اعتراض مسالمت آمیز و مطالبه گر مردم را به اغتشاش کشیدند. …. از ساعت11 تا الان اینترنت همراه اول قطع شده و الان با وای فای وصل شدم. … این سوزن به مردم بود، جوالدوز ایشالا به نهادهای فراری از مالیات و مفت‌خوره. 21. 17.

انتقاد از رئیس‌جمهوری که آب خوردن را به لغو تحریم وصل کرد! … باید برداشته شوند “تا سرمایه بیاید و مشکل محیط زیست، اشتغال، صنعت و آب خوردن مردم حل شود”.

ملت بدهد و هویت ملی به معنای واقعی شکل بگیرد. ….. دوباره به داخل سالن راه آهن آمدم و کامپیوتر را به اینترنت وصل کردم و نیشخند زدم؛ ولی … از قدیم گفتند «یک سوزن به خود و یک جوال‌دوز به دیگران».

وزیرفرهنگ وارشاداسلامی دولت دهم با انتشار نامه ای به نامه احمدی نژاد واکنش نشان داد. … قبول دارد، می رفت ونظرات وحالات خودراعرضه می کرد تا ببیند به چه میزان ازاندیشه های اسلام … آقای احمدی نژادخوب است یک سوزن به خود ویک جوالدوز به دیگران بزند. … ۹۲، ۹۴ و۹۶ چنین نتایجی حاصل نمی شد که امروز مردم بامشکلات عدیده معیشتی مواجه باشند.

به زبان ساده این کار را می‌توان این‌طور توضیح داد: تا پیش از اعمال تحریم‌ها علیه ایران، … در تصمیمی که از روز پنجشنبه از سوی اپل اعلام و اعمال شد، این راه و روش دوم هم مسدود شده … اگر همراه با تحریم چوب لای چرخ کسب‌وکار‌ها می‌گذارند، به کسب‌وکار‌های مردم کمک کنیم. … به اینترنت وصل شو و تمام کارهای حسابداری رو با یه “کلیک” انجام بده!

2️⃣ اینکه #کوروش انسان بزرگ و بخشنده ای بود و به ادیان مختلف احترام می … تا چه اندازه انسان خوبی برای خودمان و شهروند مفیدی برای کشورمان هستیم؟ … در همه جای دنیا مردم از پیروزی در فوتبال لذت می برند و از شکست هایش بغض می ….. صد جوالدوز به مدیران و مسئولان می‌زنیم، گاهی یک سوزن هم به خودمان بزنیم و در آینه به خودمان نگاه کنیم.

مسیر که سالها طول کشیده تا به این ثبات رسیده نمیشه با چهار تا کار تغییرش داد 35 ….. خطاب به دولت و ظریف می‌فرمایند: حالا شما این سه تا کشور اعتماد دارید، من به شما …… خوانی میکردن مصدق کاشانیها را به بدنه سیاسیون وصل کردن که حاصلش شد ج. …… نظر میدید یکم هم به خودتون نگاه میکردید یه جوالدوز به دیگران یه سوزن هم به خودت …

فریدون صدیقی، مدرس تکنیک‌های مصاحبه در گفت‌وگو با شفقنا رسانه به آسیب …. او در نهایت هم خوانندگان درون‌سازمانی خود را دعوت کرد که «این مصاحبه را تا انتها بخوانند». ….. اساساً از زمانی که اینترنت عمومی شد و مردم خود شروع به تولید محتوا کردند و ….. می‌گویند «یک سوزن به خودمان بزنیم و بعد یک جوال‌دوز به دیگران»؛ درد اما فراتر از …

برچسب‌ها:, , , ,