REFT

سیستم تروگونی میگن اینها دنبال و نظر فراموش نشود لایگ هم همینتور

شاید خیلی جالب به نظر نرسد اما لازم و ضروری است. … فراموش کردن این فرد ممکن است خیلی سخت باشد اما به این معنی نیست که نمی … دوست نزدیک شما هر کاری هم که نتواند بکند، فرصتی برای بیرون … وقتی دنبال فرد جدیدی هستید که عشقتان را با او سهیم شوید، با انجام …… نشد که بیشتر از 1 بار نظر لایک کنم

اما در زیر راهکارهای فراموش کردن عشق های بی هدف و پاتولوژیک مطرح شده است …. در مورد این موضوع هم قرار نیس کسی خبر دار بشه چون زندگی خودتونه و . … بازم میگم این زندگیه خودتونه وبه هیچکس ارتباط نداره چه موضوعی براتون …… تا زمانی که موضوع رابطه ایشان برای شما حل و پذیرفته نشود ازدواج شما به صلاح نیست.

هرچقدر هم که آدم توانایی باشید و قدرت فکر کردن هم‌زمان به چند موضوع را داشته باشید، وقتی به … هر چیز و هر جا و هر کسی توی این دنیا شما را یاد او می‌اندازد؟ … یادگاری‌هایی را که از شخص مورد نظر داشته‌اید، از جلوی چشم‌تان دور کنید. ….. دقیقا عین زندگی من همش میگم یه ادم چقدر میتونه پست باشه و ادمو دنبال خودش بکشونه بگه …

در حقيقت بهتر است زوجين قبل از ازدواج با هم اين موضوع را روشن كنند كه … را زود به روي هم باز نكنيد و بعد از چند ماه كم‌كم از نظر احساس نزديك شويد.

از اشتباهاتتان درس بگیرید و وقتی دنبال فرد جدیدی هستید که …. وقتی پسری که همه آرزوت بوده تو رو عاشق خودش کرده میگه من هیچ وقت به تو علاقه مند نبودم.

برچسب‌ها:, , , ,