REFT

صید قزل الا با لانسه دست ساز

لحظات هیجان انگیز صید ماهی قزل الا به روش اسپینینگ با اسپینر دست ساز توسط تیم پسران طبیعت.

مستند صید ماهی قزل الا در خراسان رضوی trout fishing. boys.of.nature … صید ماهی قزل آلا: از لحظه شکار تا پاک کردن و پختن … صید قزل الا با لانسه دست ساز. boys.of.

خب از این موارد بگذریم و سراغ روش‌‌های صید ماهی قزل آلا برویم. … یکی از بهترین طعمه‌‌ها پرک (اسپینر یا لانسه) بوده که با کشیده شدن در آب و چرخش، احتمالا یک … قزل آلا یک تخصص و هنر هست که خودم هنوز به اندازه لازم به آن دست نیافته‌‌ام.

قسمت اول +زنگ تفریح :اولین ماهیگیری در لار با چوب دست ساز … یک بخش آن مربوط به تدوین کتابی است در مورد اصول و فنون ماهیگیری با پولک ( لانسه ) ، بخش دیگر …. اگر قصد صید قزل آلا و یا رنگین کمان در رودخانه هائی مثل لار، کرج ، هراز وامثالهم را …

در این نوع روش ماهیگیری، طعمه های دست ساز و خاکی به کار گرفته می گردد. طعمه ها در … البته برای صید انواع ماهی های قزل آلا هم این روش کاربرد دارد. … انتخاب طعمه هم در این روش ماهیگیری از انواع طعمه مصنوعی ژله ای، لورها و لانسه ها می باشد.

چند ریسه ابتدای ولی کار ساز برای صید قزل آلا … آلا را در جریان های تند در کف آب را بالا می برد در جاهای که هیچ املان لانسه کشی یا کار کردن با سیستم فلای و جود ندارد.

لانسه يا پروانه و بعبارت صحيح آن اسپينر يك نوع طعمه مصنوعي ساخت دست بشر … زاويه چرخش آن 40 درجه تا 30 درجه متغيير است و شبيه ساز يك پروانه واقعي است … ميشود كه به ترتيب هركدام براي صيد قزل آلا و انواع سوف و انواع اردك ماهي مناسب است.

تخم ماهي قزل آلا را مي توان در فصل مناسب (اواخر پاييز و اوايل زمستان) با خريد ماهيان ماده … طعمه تنها مختص صيد قزل آلا نيست و مي تواند براي صيد ماهيان ديگر هم بكار رود. … باشید که خمیر را باید قبلا از استفاده خوب با دست مالش دهید تا روغن جذب آن شود. ….. نمونه ها ،پشه مصنوعی مناسب را بسازد و در روز مسابقه هم جادوی او کار ساز میشده .

تمام مقالات دست نوشته ها و تجربیات شخصی می باشد . هر برداشتی ….. ازچه لانسه ای با چه شماره ای برای صید قزل الا استفاده کنیم ….. روش های صحیح رها سازی ماهی قزل آلا.

انواع دیگر تله های دست ساز و دام برای شکار کبک ….. در طعمه ها هم دسته های زیادی وجود دارد مثل انواع لانسه ها و انواع ماهی مصنوعی و انداع ماهی ژله ای … و از رودخانه های کم آب ، آب شیرین برای صید ماهی هایی مانند قزل آلا تا در دریا برای صید ماهی …

صید قزل آلا با لانسه یا مپس.صید قزل با … درجایی قلاب را پرتاب کنیم که چند متر از خودما جلوتر و پایین دست ما باشد و همراه جریان آب. حرکت کنیم …

البته دوتا ماهي رو از دست دادم كه فكر كنم ماهياي درشتي بودن … دوستان علاقه مند به صید ماهی قزل آلا باید توجه کنند این روش مخصوص سدها و آبگیرهاست و در رودخانه ها و …

با توجه به حس بینایی بالا در این ماهی(در حد قزل الا) بویژه هنگام صید به روش …. نچسبه و خمیر یک دست و بدون ترک خوردکی تهیه کنین، اگه دیدین خمیرتون ترک میخوره از کمی ….. برای صید قزل الا به روش لانسه کشی مناسبتره و کرم خاکی در سیستم انتظاری. …. که بره ماهیگیری هیچ نیرویی کار ساز نخواهد بود و منصرف کردنش از محالاته!!!

ماهیگیری ورزشی با قلاب ماهیگیری ورزشی در رودخانه ها و دریا چه های ایران با قلاب. … اگه ماهی ریسه رو حرکت داده و سپس رها کرده باشه که ماهی رو از دست دادین ! …. از هر بار صید و رها سازی به مرور با تجربه تر میشن و بالطبع گرفتنشون هم سختر میشه و …… اگر در ماهیگیری قزل آلا از سیستم لانسه کشی با استفاده از طعمه ماهی مصنوعی استفاده.

صید قزل آلا خوش سایز با لانسه #سیراف_فیشینگ #صید_ماهی_باقلاب ….. روش هايي مثل ليزر ، كرايوتراپي ، فريز كردن و يا استفاده از محلول هاي دست ساز ، براي …

عکس از دوست خوبم آقای هیوا قادری ، صید قزل آلا سایز ، کرمانشاه دستخوش ….. روش هايي مثل ليزر ، كرايوتراپي ، فريز كردن و يا استفاده از محلول هاي دست ساز ، براي درمان كامل ويروس …. عکس علی آقا از تهران ، صید ماهی قزل‌آلا به روش لانسه کشی ،سد طالقان …

2.70 متر چوب مخصوص لانسه کشی ….. pva ووو نیز برای صید ماهی کپور باید تهیه بشه و از ارکان ملزوم جهت ساخت و فرایند اماده سازی ریسه ها هستند.

ماهی های موجود در دریاچه از نوع قزل آلای خال قرمز ( همچون سد لار ) و زردپر است . ….. می روند به منظور صید ماهی قزل آلا باید دراین شرایط لانسه را درنزدیکی کف آب قراردهید . ….. آنهاموادي هستند كه از خودبوي خوشايند متصاعد مي نمايند و بصورت دست ساز ساخته شده …

اسپینینگ: برای لانسه کشی در این مکان بهتر است از. اسپینر های سایز … به صید با تک قلاب و طعمه کرم کردیم. یکی از ماهی های … ۸ قطعه ان (دو قطعه خال قرمز ) رها سازی گردید. برای دیدن عکسها …

راهکارهای افزایش ضریب صید ماهی قزل الا درسته از نظر نگارشی و املای کلمات زیاد قوی نیستم ولی این باعث نمی شود که من دست به قلم نشوم و مقالات ماهیگیری خود را. … استفاده از لباس استتار سایز نخ مناسب و لانسه مطلوب هم بی تاثیر نیست. شما در ماهیگیری های اسپنینگ نیاز به … چند ریسه ابتدای ولی کار ساز برای صید قزل آلا.

کسائی هم که با خمیر قزل آلا می گیرن با من درمیون نذارن که هیچ جذابیتی برام نداره» … ها و تمسخر دیگران مثلا بخاطر استفاده از زنگوله بجای بوزر یا پایه دستساز بجای پایه … میکنیم همه اونائی که با کاسی ، زیر آبی(انتظاری)،لانسه کشی ،کارپ، فلای و.

… تخت و صندلی, پُدها, لوازم جانبی کپور, لانسه ها, لانسه کورموران, لانسه موسکا …. انسان قزل آلا به تمام نقاط دنیا سفر کرده و در مناطق مختلف رها سازی شده و به …. وبه همین خاطر میتواند از دست دشمنان بخوبی فرار کند و این ممکن است یکی از … اندازه معمول آن 10 تا 12 اینچ میباشد ولی 20 اینچی این ماهی و تا وزن 14.5 پوند صید و ثبت شده است.

برچسب‌ها:, , , ,