REFT

“فاراک” تا کجا رشد دارد ؟؟

شنیده می‌شود رشد این روزهای این سهم همراه با حجم خوب، به دلیل فروش بلوک خوساز است که در صورت تایید سهم تا سقف قبلی توانایی رشد خواهد داشت. ثنوسا: … شنیده‌ها از پیشنهاد تولیدكنندگان افزایش ۱۵ درصدی قیمت‌ها حكایت دارد.

شرح آنالیز: نماد اکنون در حوالی قیمتی 1690 ریال در حال داد و ستد است. به نظر میرسد اکنون نماد در شاخه C از موج (E) از روند خود قرار دارد. انتظار آن را …

با توجه به آنکه سهام فاراک در تاریخ 1398/7/6 به هدف قیمتی خود رسید این … اندیکاتور RSI نیز در محدوده حمایتی خود قرار دارد و با توجه به روند گذشته سهام که … شده است انتظار یک رشد قیمتی تا سقف کانال اصلاحی دور از انتظار نیست.

رشد فاراک تا محدوده 240 تومان · بورس نیوز … افزایش تقاضا در فاراک و رشد تا محدوده 245 تومان · بورس نیوز … گروه ساخت محصولات فلزی بر مدار مثبت قرار دارد.

#فاراک تحلیل شخصی PRZ پیش رو و تقاطع آن با چنگال آبی رنگ، نقطه ورودی … رشد اول تا خط میانی 160 تومان رشد دوم تا بال بالایی (حداقل تا قله قبلی) 185 تومان حد … در دو گزارش شفاف سازی خود به سازمان بورس ارایه داده از زمین تا آسمان تفاوت دارد.

اطلاع از قیمت فاراک (ماشین‌ سازی‌ اراک‌) … #ثغرب سلام تا معلوم شدن اینکه ببینیم چه آشی برامون پختن هر گونه خرید با ریسک بالایی همراه است. … نوسانی به اتمام رسیده و رشد مجدد بازار شروع خواهد شد،به طور کلی در طی این هفته حتی با …

۱۱:۱۸. ارسال نظر. لینک کوتاه … عرضه اولیه، میوه شیرین سرمایه گذاران نوپا/ رشد شاخص ادامه دارد …

شاخص کل بورس تهران در معاملات امروز با رشد بیش از 4.1 درصدی مواجه شد. ارزش معاملات امروز بورس به تنهایی بیش از 1750 میلیارد تومان بود.

در سال‌جاری نیز عملکرد این بازار فوق‌العاده بوده تا جایی که رشد بیش از ۵۰ … فعالان بورس تهران در بر دارد؛ پیام اصلی این است که اقتصاد جهان رو به …

ماشین سازی اراک با نماد معاملاتی “فاراک” در بازار دوم بورس فعال است. … نموده بود شرکت با 25 تا 30 درصد ظرفیت و با ارزش اقتصادی پایین کار می کند. … از جمله مواردی که مانع از رشد قیمت سهم شده است می تواند فروش گسترده سهم توسط … بازار همیشه برای نشان دادن موقعیت های خوب و بد نیاز به گذر زمان دارد در این میان هر …

اما این طور هم نیست که این بازی ادامه داشته باشد باید دقت کرد تا غافلگیر نشویم … … سهم هایی هستند که فاز انها کمی متفاوت است انها رشد خوب قیمت را داشتند ولی این …. در اخر وتوکا هم با خبرهای رسیده شرایط خوبی دارد افزایش سرمایه ۵۴% از …. به نظر فاراک و فاذر با دید توسان گیری در بازار جز سهم های خوب و قابل توجه …

می خواستم بدونم شرکت آتیه صبا از سهامداران انصار هست که تا سهم می خواد رشد کنه مانع میشه و سهم خودش …… به نظرتون حق تقدم فاراک را تا چه قیمتی قابلیت رشد دارد؟

در نمای کوتاه مدت و نمودار خطی سهام ماشین سازی اراک با نماد فاراک شاهد تشکیل … اندیکاتور ار اس آی نیز وضعیت مناسبی دارد و سیگنال اولیه رشد را صادر کرده است. … همچنین با عبور از مقاومت ۴۱۵ تومان انتظار رشد تا ۵۰۰ تومان را داریم.

فاراک بالاخره تشکیل صف خرید داد و از 130تومان فاصله گرفت. … جا برای رشد دارد. راه شبندر ادامه دارد و منفی های سهم خریدنی است چون تا مقاومت فاصله زیادی دارد. … معاملات فولاد بالای 500تومان باعث رشد شاخص شده ولی در باقی گروهها عرضه ها بالاست.

نماد #فاراک از حمایت 2100 برگشت و یک واکنش صعودی داد. در صورت ادامه روند صعودی می توان انتظار رشد قیمتی سهم را تا محدوده2500 داشت. در صورتی که سهم بتواند در این محدوده … سود مجدد با استقبال روبرو گردد. حمایت قوی سهم در محدوده 2100 قرار دارد.

اصلاح “فاراک” تا کجا ادامه دارد؟ … لذا از منظر تکنیکالی زمان رشد قیمتی فاراک فرا رسیده پیش بینی میشود از روزهای آتی شاهد نوسانات مثبت این سهم …

تغییر رقم شاخص کل در روز دوشنبه ۲۱دی در کدام بازه‌ی زیر خواهد بود؟ گزینه 1 : بیش از ۱۰۰ واحد رشد خواهد کرد (احتمال کم) گزینه 2 : بین ۰ تا ۱۰۰ واحد رشد خواهد کرد …

با توجه به شفاف سازی های اخیر، فاراک پروژه های مهمی در دست انجام دارد که در ادامه مقاله … از محل تجدید ارزیابی دارایی زمین، قیمت از 220 تا محدوده ی 700 تومان رشد می کند.

وی با بیان اینکه روند صعودی بازار سرمایه باید ادامه داشته باشد، افزود: رشد بازار سرمایه تا زمانی ادامه دارد که بازار سرمایه به جایگاه واقعی خود برسد.

تحلیل تکنیکال سهام ماشین‌ سازی اراک (نماد فاراک) و پیش‌بینی آینده آن و حرکت احتمالی پیش روی … بازه رشد فعلی نمودار سهم تا محدوده ۲۲۰ تومان طی حداکثر ۲ ماه آینده می‌باشد و طبعاً داشتن این … مطلب بعدی یک سبد خوب، چند سهم دارد؟

لذا با سرمایه گذاری مناسب می توان توسعه و رشد این شرکت را شاهد بود. لذا تعا ملات بانک رفاه کارگران و ذوب آهن اصفهان جای رشد دارد و این بانک آمادگی دارد تا مبادلات را …

اعلام این برنامه موجب شد تا سهام این شرکت امروز با رشد 4.4 درصدی در حال داد و ستد باشد. … براساس این گزارش، “فاراک” 628 میلیارد تومانی، در برابر سود 64 ریالی هر سهم …. فولاد واحد نورد را بر عهده دارد، اما تا آغاز بکار واحد فولاد خام ابرکوه، شمش مورد نیاز …

اما فاراک هم که فعلا صف خرید سنگین دارد و نیاز به نظر ندارد. ….. به لحاظ نسبت قیمت به درآمد مناسب به نظر من ارزنده است و تا ۱۲۰۰ تومان جای رشد دارد.

خودروهای هیبریدی مانند کمری ، پریوس و سوناتا ۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان گران … قیمت سهام “فاراک” بعد از اعلام رسمی رویدادی مثبت رشد کرد … درحال حاضر آثار مالی اطلاعات افشا شده فوق مشخص نیست و نیاز به بررسی های بیشتر دارد.

بهتری می باشد، این سهم بانکی در صورت حمایت جای رشد قیمتی خوبی دارد. این در حالی. است که … احتمال عقد قرارداد پاالیشگاه قیر تا پایان سال وجود دارد. ه. مچنین فاراک … مجمع فاراک اعالم کرد پروژه بابلسر به دلیل رکود مسکن فعال متوقف شده است.

برچسب‌ها:, , , ,