REFT

قضاوت باخودتون….در اغنشاشات هم بلد باشی خوب میتونی پول در بیاری

… باشه آیا این حقیقت داره یا نه ؟قضاوت با شما. … قضاوت باخودتون….در اغنشاشات هم بلد باشی خوب میتونی پول در بیاری. 8. ajiimaji 8 دنبال‌ کننده.

زیاد دیدم که توی رویدادهای انگیزشی که ماهیت کسب و کاری هم داره سخنرانان با … اگر بابای پولداری نداشته باشی یا ژن خوب، اونوقت صد در صد ناچاری که یه چیزی بلد باشی تا … همونطور که تو میخای بدون داشتن مهارت از اینترنت پول دربیاری، صدها هزار نفر دیگه هم همین رویا رو دنبال می کنن. …. make mony for you for all people ۵ ماه پیش.

دوستان من الان راههای زیادی به ذهنم میرسه برای پول دراوردن. … من میتونم وارد این حوزه شم و ازین جا ب جاهایی هدایت شم که درامد بیشتری داشته باشه؟ … پس لطف همدیگرو قضاوت نکنیم. … این که بیکار باشم برای این که کمال گرا هستم اصلا خوب نیست چون فکرای … کاری هم که بلد نیستم، سنمم که بالاست، بدهکارم که هستم آخه چطوری میشه؟

کسب درآمد هم از این قاعده مستثنا نیست. … حتی الان که بازنشست شده است هنوز کسب و کار (ماشین پول سازی) دارد … با ۱۴ ساعت در هفته، می توان یک پست خوب منتشر کرد. …. حتی اگه مشابه تو هم زیاد باشند باز می تونی موفق باشی. …. البته یه فوت و فن های ریزی هم داره که خودتون باید بلد باشین منم میتونم راهنماییتون …

برچسب‌ها:, , ,