REFT

مردم نظرات و انتقاداتشون رو کجا باید اعلام کنن؟

بابا نزدیک انتخابات این بازی ها رو جمع کنین . …. مردم ما خواستار شفافیت همه قوا و نهادهای نظام هستند، همه باید پاسخگو باشند، وقتی فساد …. بنا به اعلام رسمی سازمان جهانی مطبوعات و خبرنگاران ایران رتبه آخر را در آزادی مطبوعات دارد.

ما باید ذائقه ی آمریکایی ها رو مد نظر قرار بدیم و با صادرات محصولات اصیل ایرانی …. جواب های هوی است تهدید کنند تهدید می شوند ترور کنند ترور می شوند منطقه را جنگل ….. باید به جهان اعلام کرد که نظر مردم ایران با کیهان فرق دارد . …… و اصلاح طلبانی که ازش حمایت کردن و الان هم زدن به چاک حمله کنم و انتقاداتم را مطرح کنم.

… ملی هوشمند خود را علی رغم ثبت نام دریافت نکرده اند چگونه حل خواهد شد هم اعلام کرد:برای … اصلا خوب نیست که تلگرام فیلتر بشه کل مردم کشور داخل تلگرام … به نظر من فیلتر تلگرام هم کار خوبیه هم غلط اما اگر بتوانید راه حلی …. به نظر من کلا نت رو باید قطع کرد و مردم باید واسه انجام کاراشون به کافی نتها رجوع کنن.

برای آنکه این مساله را از زبان خود مردم جویا شویم به سراغ آن ها می رویم. … ناصر می گوید: از نظر من گیم نت ها از چند نظر مشکل دارند. … در وهله دوم، خود صاحبان گیم نت ها باید توجه کنند که محیط کارشان را از وجود مشکلات اخلاقی و رفتاری پاک کنند. ….. ولی بخاطر حجم زیاد بچه ها توقع نداشته باشید همه رو بتونه کنترل کنن.

ما میگوییم حرف غلط را هم باید در جایش مطرح کرد تا اصلاح شود. … ولی حتما انتقادات و اعتراضات مردم و برخی از نخبگان و. … به دنبال توجیه تفکر خودمون نباشیم و همه حرفهای ایشون رو مد نظر قرار بدیم. ….. این را خود رهبری اعلام کردند. …… حاصل شه باید فرصت بدیم و با انتقاداتمون متوجه اش کنیم که باید اصلاح کنه یه …

زمان فیلتر قطعی تلگرام اعلام شد … سرریز می شوند؛ وقتی تلگرام از مدار خارج شد مردم به یک سامانه ملی روی می آورند، تصریح کرد: در رابطه با نگرانی …

حال آیا باید پذیرفت که نظر خواص، بهتر از نظر عوام می‌تواند مصالح مردم را تعیین …. ایشان برای تاکید بر این که معصوم نیستند، اعلام می‌کنند و به صراحت می‌گویند که … این که ایشان می‌گویند برای اشتباه باید از خداوند طلب مغفرت کنند و این که در …… و این جسارت رو هم به خودم دادم که بارها وارد بحث شده و برخی از انتقاداتم رو عرض کنم.

به نظر شما بحث عبور از روحانی از کجا نشات گرفته است؟ … آقای روحانی باید بیاید واقعیت اقتصاد جامعه ایران را به مردم بگوید و همینطور برنامه‌های خودش را؛ با شعارهای کلی نباید جلو رفت، باید برنامه‌ها را اعلام کرد و پیش رفت. …. از نیروهای اصلاح‌طلب در دانشگاه‌ها توانستند صحبت کنند؛ این نکات مثبت رو باید دید.

پس اگر می‌خواهید دیگران باورتان کنند، قبل از همه خودتان باید به خودتان ایمان بیاورید. … عینک می‌زنند، به ویژه عینک‌های قطور و تمام فریم، در نظر مردم باهوش‌تر جلوه می‌کنند. ….. یا حتی پیشنهادات و انتقادات‌شون رو به این مجموعه انتقال می‌دن، بی‌نهایت سپاسگزاریم. …. موارد ي كه اعلام گرديدند عموميت دارند شروط لازم هستند ولي كافي نيستند.

بايد تمام امكانات داخلی و خارجی را به خدمت گرفت تا جلوی تقلب درانتخابات را … مردم را بسيج كنند تا در برابر بيت رهبری كه تبديل به دربار پهلوی شده بتوان …. اين شتاب در اعلام تحريم كه در واقع نوعی خود خلاص كردن از بررسی اوضاع ايران است، از نظر ما ….. اطلاع دادند كه فرد سئوال كننده “شاهرخ” نام دارد و از فعالان اتحاد جمهوريخواهان است).

البته باید دید آیا رنو ساندرو 1 به بازار ایران می آید و یا رنو ساندرو 2 ، زیرا در طراحی نسل …. در ابتدای هفته جاری قیمت جدید محصولات سایپا و پارس خودرو اعلام شد و تمام …. به نظر من اینا حتی با تجمع ما هم خوشحال میشند چون همین رو بهونه می کنند و از دولت … نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه «طبق تصمیم گیری صورت گرفته قرار …

آیا نیاز خانواده‌ها ۷ میلیون سکه است مردم باید کمک کنند. … به هر حال نظرات حضرت امام و رهبری در مورد حضور نظامیان در سیاست مشخص است و من هم امیدوارم همه به …… وقتی ارز رو به گروه هایی نمیدید و بازار صرافی ها رو هم قاچاق اعلام میکنید و …

در قسمت کامنت ها پذیرای نظرات ، پیشنهادات و انتقاداتتون هستم . آدرس های … هم میتونن عضو شن فقط تو بخش انتخاب هنرمند اونا رو انتخاب کنن. برچسب‌ها: مهم … نابودش کردین که مردم نون ندارن بخورن تو ساعت این قیمتی می بندی … به فکر هردوشون باید باشیم …. عضو شدن تو چنل تلگراممون و اعلام حضور و کامنت فراموشتون نشه پلیز.

مطرح شدن این صحبت‌ها در فضای رسانه‌ای بر روحیه مردم اثر می‌گذارد و شائبه رقابت … لاریجانی، گفت: بهتر است روحانیون انتقادات‌شان را خصوصی مطرح کنند. … آملی لاریجانی گفته است: هرچند در مساله‌ای نظر ولی‌فقیه خلاف عقیده من باشد، موظفم که … را تکذیب کرده‌اند، گفت: وقتی ایشان تکذیب کرده‌اند، باید اعتماد کنیم.

باید این را بدانیم که احمدی نژاد و نمایندگان با هم مملکت را به اینجا کشاندند با …. اقاي رئيس جمهور به نظر شما آستانه تحمل مردم دربرابر تورم و گراني چقدر است ويا اصلا به نظر شما تورم وجود دارد يا نه؟ …… آقاي رئيس جمهور از اون ليست سياه لطف كنن يكي رو در مجلس اعلام كنن! … چرا اجازه نمیدید مردم انتقاداتشون مطرح بشه؟

پاسخ به این نظر … نظام مهندسی که آبرو رو برده کاش مثل نظام پزشکی بود دانشگاهها هم کیلیویی … و بيمه ها مخالفت مى كنند، بنابراين بهتر است مردم لبه تيز انتقادات شون را متوجه اين دو … پزشک متخصص باید 16 سال درس بخونه و کار کنه. … پیکان انتقادات مردمو به سوی پزشکان کج کنند مردم میدونن یه جای کار ایراد داره …

با اجازه تون مطلع شدیم که استاد نمره ها رو هم اعلام می کنن. … من هم که خودم یقین داشتم پروژه رو تحویل دادم، خیلی جدی ایستاده بودم و استاد رو نگاه می کردم ببینم عکس العمل هاش چیه. …. همیشه هم انتقاداتم رو خیلی رک تو روی اساتید گفتم. … فکر کنم این وضعیت خیلی بدتر از وضعیت تو باشه ولی تا آخر باید تلاشت رو …. نظر لطف شماست.

اما فعلا در مسیر بحث، نوک پیکان انتقاداتم به سمت شما نشانه رفته. …. به نظر من در اولین گام همه باید این رو برای خودمون جا بندازیم که حق نداریم کشور رو به دو …. و هیچ یک از نمایندگان موظف نیست رایش رو اعلام کنه، اما با فشار مردم (بخش دیگری از جامعه ) …

در صورتی که زن تمکین نکند مرد چه اقداماتی باید انجام دهد؟ …. خانم محترم مهریه بالا رو اصلا قانون و دولت باید رد کنه وگرنه ی جوون بی تجربه چه میدونه …… نمیده باهاش بهترین روزا رو داشتم دوستان همه حرفا و انتقاداتتون رو خوندم برام دعا کنید …. مردم یه مرغ گم میکنن هفت تا محله رو میکردم تا پیداش کنم عبرتم بعضیا با چه …

اصلاح‌طلبان باید تبلیغات کنند، صحبت کنند، حقایق را بگویند و تفاسیر … مگر اینکه روزی با رأی مردم مجلسی روی کار بیاید و قانون را تغییر دهد. …. اینکه یک مسئولی در این سطح اعلام کند ما باکی از نظر مردم نداریم، این موضع …

مردم به خاطرات و گذشته ای که با اون سریال دارن دلبسته میشن. … کیس استادی اش هم خود من رو در نظر بگیرین که توی همین تاپیک، با وجود اینکه این … قطعات اون پازل باید یکسان باشه تا تصویر نهایی زیبایی ایجاد کنه. …. سه مرگ را به جاکن هگار اعلام کنه، می تونست سرنوشت وستروس را عوض کنه اما این فرصت را هدر داد.

برچسب‌ها:, , , ,