REFT

مورالس: گناه و جرم ما این است که ضد امپریالیسم هستیم!

مورالس گفت: «دست من برای تعطیل کردن سفارت آمریکا نمی لرزد، ما شان و حاکمیت … به نوار غزه، گفت: اسرائیل به حق زندگی انسانها احترام نگذاشته و مرتکب جرم بشری می شود. … امپریالیسم همواره به دنبال این است که صنایع نظامی کار کند. … پایان‌نامه راهکارهای پیشگیری و درمان گناه از منظر قرآن و روایات دفاع می‌شود.

آمریکا با کلیدواژه انتخابات، یک کشور ضد امپریالیستی را به آشوب کشاند … آمریکا در بولیوی مؤثر واقع شد و دولت قانونی «مورالس» در کودتای طراحی شده از … بولیوی که یکی دیگر از متحدان دولت ونزوئلا است، امتحان کرد، آمریکا این بار … و در نتیجه از این کشور اخراج شد و اکنون آنچه که در بولیوی شاهد آن هستیم یک …

سؤال این نیست که آیا ما مسبب افزایش دمای جهانی هستیم، بلکه آیا ما عمده‌ترین عامل … گرفته بود، تا ٢ دسامبر سال جاری مورد بررسی قرار دهد و در صورت لزوم اعلام جرم نماید. … که موجب استثمار ضعیف به وسيلۀ قوی یا موجب بی‌وجدانی شود، غلط و بنابراین گناه است. …. مبارزه ضد امپریالیستی راه حل رهایی ست – لئون تروتسکی – ژاله سهند.

وی با بیان این که در پی تحولات اخیر در بولیوی رئیس جمهور اوو مورالس و معاون او … شد و اکنون آن چه که در بولیوی شاهد آن هستیم یک کودتای مدنی و پلیسی است. … با بیان این که هدف ما مبارزه با امپریالیسم است و تجربه طولانی در این …

مورالس کودتایی را که در بولیوی در حال وقوع است، محکوم کرد. … خوب داشت که نشان داد که ما چقدر قابل اعتماد هستیم و پای حرف خود ایستادیم و دیگری … آمریکا تنها راه نفوذ امپریالیسم نیست، هر نهاد وابسته در ساختمان جامعه مان می تواند روزنه نفوذی باشد. …. در این بیانیه اشاره شده است، جرم آتش زدن منازل شهروندان بی گناه و …

از تهران به ما گفته شد که اینترنت به طور کامل قطع است و تنها ادارات دولتی و بانکها به سیستم …. ۵ــ مورالس:‌گناه من این بود که بومی، چپ‌گرا، و ضدِ امپریالیست بودم ….. در مناطقی مانند آذربایجان، کردستان و در میان عرب‌های خوزستان هستیم. ….. این وکیل زندانی تاکید کرده‌است: «بر اساس قانون، هیچ کدام از این فعالیت‌ها جرم نیست، اما قدرت …

وﻟﺖ ﺧﺎﺗﻤﯽ ﻣﺒﻨﯽ ﺑﺮ اﻧﺤﻼل ﺳﺎزﻣﺎن ﭼﺎی ﮐﺸﻮر، ﮐﻪ وﻇﯿﻔﻪ اﺻﻠﯽ اش رﺳﯿﺪﮔﯽ ﺑﻪ ﻣﺸﮑﻼت و ﻣﺴﺎﺋﻞ ﺻﻨﻌﺖ ﭼﺎی … اﺳﺎﺳﺎ ﻃﺒﯿﻌﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﻫﺮ ﺗﺼﻤﯿﻤﯽ در ﻣﻮرد ﻣﺴﺎﻟﻪ ﭼﺎی ﺑﻼﻓﺎﺻﻠﻪ زﻧﺪﮔﯽ اﯾﻦ ﻗﺸﺮ زﺣﻤﺘﮑﺶ را ﺗﺤﺖ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﻗﺮار ….. ﻃﻠﺒﺎن ﻣﺮﺗﺠﻊ و ﺗﺎ ﻣﻐﺰ اﺳﺘﺨﻮان واﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ اﻣﭙﺮﯾﺎﻟﯿﺴﻢ، … ﺟﻨﺎﯾﺘﯽ در ﺣﻖ ﺗﻮده ﻫﺎی ﻣﺮدم ﻣﺎ درﯾﻎ ﻧﻮرزﯾﺪ، ﻓﺮح …… وُ ﻣﻮراﻟﺲ. ” ، رﻫﺒﺮ. ” ﺟﻨﺒﺶ ﺑﺴﻮی ﺳﻮﺳﯿﺎﻟﯿﺴﻢ. ” ، از ﺳﻮی دﯾﮕﺮ ﺑﺮای. ﺣﻔﻆ وﺟﻬﻪ ﺳﯿﺎﺳﯽ اﯾﻦ ﺣﺰب در …

رئیس جمهور کلمبیا این است که هر ۱۵ هزار عضو. این گروه را ….. ضد امپریالیستی است. در این … است، خاطرنشان کرد: «ما اینجا هستیم تا جنگ، افتتاحیه شانزدهمین فستیوال و کنفرانس جهانی …. است. وی به جرم کشتار بیش از ۱۰۰ …. جنبش طرفدار سوسیالیسم «مورالس را به عنوان …. باید هزینه این اشتباه را بپردازد تا افراد بی گناه دیگری.

شهید بهشتی: ما قائل به ولایت مطلقه فقیه هستیم/ مذاکره برای جلب حمایت … و همه اين مفاهيم در نامى كه براى اين نظام انتخاب شد نهفته است. … روحت خودنمایی و میل به خودنمایی و نماش دادن خویشتن در برابر دیگران تو را به این گناه وانمیدارد؟ … دست آن چهره ها و شخصیتهایی که خط ضد امپریالیسم را خط اصلی این انقلاب در بعد …

مورالس: گناه و جرم ما این است که ضد امپریالیسم هستیم! 01:31 · مورالس: گناه و جرم ما این … آهنگ زیبا و احساسی بنام ( بی گناه ) با اجرای بهرام بکس. 03:59 · آهنگ زیبا و …

فشار است، از وضعیت آفریقای جنوبی پسا آپارتاید گرفته تا سیاست های. ریاضتی … کار او دربارۀ امپریالیسم و استعمار … که ما را ترغیب به تمرکز بر این کشور می کند، بلکه امروزه جامعه شناسی …. سوسیال دموکراتیک یا سرمایه داری با مدیریت دولتی هستیم. … را معرفی کرد که در آن بتوانیم بخشی از یک پروژۀ ضدّ نئولیبرال واقعی.

می دهیم که این کار به عنوان اخلال در نظام اقتصادی کشور مجازات. میدهیم که این … گونه که. حزب ما هم بارها بر آن تأکید کرده است، عامل … با هم به سوی تشکیل جبهه واحد ضد دیکتاتوری ….. و نسبت به آن جدی هستیم.” … کمبود و شوری آب و یورش مسلحانه و وحشیانه مزدوران رژیم به مردم بی گناه …… خواستار بازداشت ترامپ به جرم.

در نقش “وکیل مدافع شیطان” ظاهر می شود تا “گناه” همه ی مصائب سرمایه داری …

این سخن میثم، پسر جوانی است که در برنامه تلویزیونی “ماه عسل” به طور زنده حرف می‌زد. … جداری فروغی در پاسخ می‌گوید: «مشکل جرم و جنایت با اعدام حل نمی‌شود. ….. ما در عین حال خواهان اتحاد آزادانه و داوطلبانه همه ساکنین ایران هستیم و بر این باور هستیم ….. میهن، ضد امپریالیست و بورژوزای وابسته اما طرفدار بورژوازی ملی، خط بطلان میکشد.

آرمان ایرانی − این “کردیر” است، آیت الله العظمای ساسانیان. … دید جامعه یا جوانان امروز ایران غالبا بر ضد اسلام است. … چهل سال است که جمهوری اسلامی به نام الله جنایت کرده است و به بیانی دیگر الله مجوز داده و همکاران او با تأسیس حکومت دینی و ….. ما مردمی هستیم با پیشینه‌ای طولانی. ما مردمیم. مخلوطی از بسیاری اقوام.

یکی از مشکلات کنونی ما این است که بسیاری از دست‌اندرکاران، وضعیت ایران در دنیا را ….. امروز شاید بسیاری از شهروندان ندانند که چه کاری جرم است و چه کاری جرم نیست. ….. دنیا بهتر نیستیم چون از نظر فناوری واردکننده هستیم و از این قبیل تحلیل‌ها. ….. اما به اقدامات ضد دموکراتیک آلنده که از فردای انتخاب وی آغاز شد، اشاره ای نمی کنند.

مورالس گفت: «شورای امنيت سازمان ملل “يک گروه از کشورهايی است که دربارۀ … بلکه موضع ما اين است که ورود فلسطين به سازمان ملل را گرامی می‌داريم.

هنگامی که ما را به زندان کمیته برگرداندند، با تجمع ماموران ساواک رو به رو شدیم که جشن …. این آرایشی است که حاکمان کشور سازگار با دوران پساتحریم، …. جرم این کارگران … ضد امپریالیستی، به دولتهای چپگرا در آمریکای لاتین، به ویژه به رژیمهای برزیل، …. حلقه دموکراتیکی که با رای مردم به “مورالس در بولیوی، “كيرشنر” در آرژانتین، …

ﻣﯿﺪان ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﻣﻤﻠﻮ اﺳــﺖ از دوﻧﺪه ﻫﺎﯾﻰ ﮐﻪ دو ﺗﺎ دوﺗﺎ دﺳﺘﺎن ﺷــﺎن را ﺑﻪ ﻫﻢ ﺑﺴﺘﻪ اﻧﺪ. دو ﺗﺎ دوﺗﺎ. ﻣﻰ دوﻧﺪ و دو ﺗﺎ ….. ما طرفدار فلسطين و استقالل و نجات آن هستيم k h … مورالس تاکید کرد که اگر این کار به آرام شــدن شرایط …… را می توان براســاس اصول ضد امپریالیستی تجلیل کرد، ولی …. این اســت که آنها پس از جرم و جنایات بزرگ ترامپ به دنبال.

ملت آزاده ایران با گرامیداشت این روز بزرگ به جهانیان نشان می دهند که همچنان …. می‌گوییم: ما نوجوانان و جوانان از نسل همان پدرانی هستیم که رژیم شاهنشاهی … انقلابی و برچیدن بساط نفوذ امپریالیسم آمریکایی ازین کشور است. … اقشار جامعه در راهپیمایی ضد استکباری 13 آبان شرکت نموده و با تأسی از …. جرم حداد عادل چیست؟

ضمن گرامیداشت این روز و ادای احترام به ارواح طیبه شهدای دانشجوی پیرو خط … مردم در راهپیمایی ضد استکباری 13 آبان شرکت نموده و با تبعیت از ولایت … واضح است که چـراغِ راه مبارزه با استکبار؛ شناخت از شرایط فعلی … می‌گوییم: ما نوجوانان و جوانان از نسل همان پدرانی هستیم که رژیم شاهنشاهی …. جرم حداد عادل چیست؟

اما سوالی که مطرح می‌شود، این است که تروریست‌ها با چه انگیزه‌ای و چه قوه محرکی … می‌توان از بیگانگان انتظار داشت که درخواست‌های ملت ما را اجابت کند.

برچسب‌ها:, , , ,