REFT

نوشته های روی لاستیک چه معنایی دارند؟

اگر شما در فکر خرید تایر برای خودرو خود هستید، دانستن معانی کلمات و حروف بکار رفته بر روی آن ها و … نوشته زهرا ملکی چهارشنبه، ۲۱ تیر ۱۳۹۶ … این اعداد در واقع درصدی از عرض کلی تایر که قبل از اسلش قرار دارد و در مورد آن بالاتر توضیح دادیم است. … خودرو) می تواند به معنای از دست دادن قابلیت رانندگی روی مسیر های آب گرفته باشد.

اگر به نوشته‌های درج شده در کنار لاستیک در هنگام خرید و فروش لاستیک دقت کنید، عددی 4 رقمی را خواهید دید که … آیا بهتر نیست بدانید که این شماره‌ها چه معنایی دارند؟

یکی از سوالاتی که اکثر کاربران در مورد نوشته های روی لاستیک دارند ، نام کشور سازنده است. بدلیل اینکه بسیاری از شرکت های تولید کننده …

… علائم دیواره لاستیک. در هنگام خرید لاستیک برای خودروی خود به چه مواردی باید دقت نماییم و علائم و نوشته های روی دیواره لاسنیک چه معنایی دارند؟

لاستیک های تیوب لس به ما می‌گوید که تایر ما نیازی به تیوب داخلی … بار مجاز و بیشترین فشار لاستیک معمولاً در لبه داخلی تایرها نوشته می‌شود.

یکی از مسائل مهمی که همه دارندگان خودرو باید از آن اطلاعات کامل داشته باشند آگاهی از علائم روی لاستیک است . بر روی دیواره لاستیک حروف و اعداد زیادی …

عرض …

بر روي ديواره خارجی تایر (لاستیک ها) ، اعداد و كدهایي درج شده است كه در حقيقت … امروزه همراه تايرهاي (لاستیک های) نو خارجي، يك كارت دريافت ميكنند كه پس از … يك پلاك كه معمولاً در لبه داخلي يكي از دو درجلو نصب ميشود، نوشته شده است.

بسیاری از اعداد و ارقامی که بر روی لاستیک خودرو درج شده است و شاید خیلی هامونم هنگام خرید لاستیک … دو نوع ساختار پایه برای تایر وجود دارد که تایرهای گل‌نوردی، همه‌جارو و خیابانی براساس آنها ساخته می‌شوند. …. درک نوشته‌های تایر … حرف R به معنای ساختار تایر رادیال و حرف B به معنای ساختار تایر لایه ضربدری است.

علاوه بر سایز، موارد دیگری نیز وجود دارند که لازم است هنگام انتخاب … لازم به توضیح است نماد “ZR”، به معنای تحمل سرعت بالای 240 کیلومتر بر ساعت می باشد. … تایر ها بر اساس ساختمان و تعداد لایه های بکار رفته در آن قادر به تحمل …

بر روی دیواره تایر‌ها اعداد و علائمی وجود دارد که هر کدام معنای خاص خود را دارند، اما … حروف LT چه در ابتدا و چه در انتهای سایز تایر مخفف (Light Truck) و به …

در این مقاله، خواهیم دید که تایر چگونه ساخته می‌شود و داخل آن چه چیزی وجود دارد. … دستگاه مانند یک قالب آهنی است و شیارهای عاج و علامت ها و نوشته ها را روی تایر حک می‌کند. … عرض تایر: اگر روی تایر عدد 235 حک شده باشد به معنای این است که عرض تایر از …

رکنا: نوشته‌های روی لاستیک خودروها را دیده‌اید و با آن‌ها آشنایی ندارید. با این تصویر بدانید که هر نوشته روی لاستیک چه معنایی دارد.

به گفته کارشناسان لاستیک میزان فشار باد تایر برای خودرو های سواری بین … این مورد برای لاستیکهای ساخت داخل کمتر وجود دارد. … اگر این عددسه رقمی باشد به معنای تولید قبل از سال ۲۰۰۰ می باشد. …. مقدار توصیه شده فشار باد تایرها روی یک پلاک که معمولاً در لبه داخلی یکی از دو درجلو نصب می‌شود، نوشته شده است.

اگربه نوشته های درج شده درکنار لاستیک دقت کنیدعددی 4 رقمی راخواهید دیدکه … که روی لاستیک قدیمی خود دیده اند ای بهترنیست بدانید که این شماره ها چه معنایی دارند؟

نوشته‌های روی لاستیک خودروها را دیده‌اید و با آن‌ها آشنایی ندارید. با این تصویر بدانید که هر نوشته روی لاستیک چه معنایی دارد.

یکی از اطلاعاتی که معمولاً بر روی تایر وجود دارد، نتایج تستی به نام uniform … یکی دیگر از اطلاعات مفید نوشته شده روی تایر تاریخ تولید آن است.

اگر به نوشته‌های درج شده در کنار لاستیک دقت کنید، عددی ۴ رقمی را خواهید دید که هفته و سال میلادی تولید آن را … آیا بهتر نیست بدانید که این شماره‌ها چه معنایی دارند؟

در همین حال تنوع لاستیک های موجود در بازار و البته داخلی یا خارجی بودن آنها باعث شده تا شما … لاستیکی که به اندازه کفش برای پای شما و حتی بیشتر برای راحتی و سلامتی راندن شما اهمیت دارد. … اگر به نوشته های درج شده در کنار لاستیک دقت کنید، عددی ۴ رقمی را خواهید دید که هفته … آیا بهتر نیست بدانید که این شماره ها چه معنایی دارند؟

اگر به نوشته های درج شده در کنار لاستیک دقت کنید، عددی 4 رقمی را خواهید دید که هفته و سال میلادی تولید آن را … آیا بهتر نیست بدانید که این شماره ها چه معنایی دارند؟

تایر) شیوه ای از نگارش که اشتباهات افراد، نهادها، یا جوامع را برای … اشعار کاوسر (ChauCer) و بایرون (ByrOn) یا نوشته های رابی لیسی (RabelaiS) … در میان گونه های مختلط اشعار تنها تعدادی با عناصر طنزی به معنای امروز وجود دارند (1972:1 .

برای خرید بهترین لاستیک برای خودرو، شماره فنی لاستیک ها ، مشخصات تایر ماشین را … در بازار امروز، تایر و لاستیک های گوناگونی وجود دارد، که اطلاعات فنی لاستیک ها … اعداد کمتر، مانند ۵۵ یا کمتر، به معنای یک ساید وال کوتاه برای بهبود فرمان …

در تایرهای رادیال، رشته های پلی‌استر به صورت عمودی تا آج تایر هم می‌رسند. … تایر های رادیال کمربندهایی فولادی دارند که باعث استحکام منطقه زیر عاج … این دستگاه مانند یک قالب آهنی است و شیارهای عاج و علامت ها و نوشته ها را روی تایر حک می‌کند. … عرض تایر: اگر روی تایر عدد 235 حک شده باشد به معنای این است که …

نوشته‌های روی لاستیک خودروها را دیده‌اید و با آن‌ها آشنایی ندارید،با دیدن این تصویر ببینید که علائم استفاده شده روی لاستیک خودروها چه معنایی دارند.

اندازه تايرها معمولاً بر حسب ميليمتر، اينچ و يا تركيبي از اين دو واحد نوشته و مشخص مي‌گردد. در رايج‌ترين روش اندازه‌ نويسي تايرهاي راديال، پهناي مقطع تاير، نسبت منظر (درصد پهنا) و … Passenger) به معناي سواري و در انتهاي اندازه تايرهاي وانتي حرف LT (مخفف Light Trauck) به … در تايرهاي باياس نسبت منظر در محدوده 82 تا 100 قرار دارد.

برچسب‌ها:, , , ,