REFT

هر هفته با آنتونی؛ دلیل کاهش هش ریت شبکه بیت کوین چه بود؟

در این قسمت از هر هفته با آنتونی، او به سوالی درباره کاهش هش ریت شبکه بیت کوین در ماه سپتامبر پاسخ می‌دهد و دلایل خود را بیان می‌کند.

بیت کوین(به انگلیسی: Bitcoin؛ نماد: BTC) یک ارز دیجیتال رمزپایه یا … کوین های قابل استخراج به عنوان پاداش به اشخاص نگهدارنده شبکه آن کوین ها تعلق می گیرند.

هر هفته با آنتونی؛ دلیل کاهش هش ریت شبکه بیت کوین چه بود؟ در مقاله های هر هفته با آنتونی ، سعی می کنیم ویدیوهایی از آندرس آنتونوپولوس (Andreas Antonopoulos) …

پس از رشد مداوم نرخ هش شبکه بیت کوین در طول 3 ماه گذشته و با پایان یافتن … سختی استخراج به گونه‌ای طراحی شده است که هر 14 روز یکبار و به طور خودکار خود … اگر نرخ هش شبکه در طول این 2 هفته افزایش یا کاهش داشته‌، سختی نیز …

پیش از افزایش مجدد هش‌ریت شبکه، کاهش قیمت ها اتفاق افتاده بود و به نظر می … به هر صورت روند صعودی قیمت بیت‌کوین در سال 2019 اکنون با خطر مواجه شده … اندازی پلتفرم Bakkt ابراز خوشبینی کرده بود و Anthony Pompliano گفته بود … “بیش از نیم میلیارد دلار لیکویید شدن در صرافی Bitmex، این دلیل اصلی این ….. 2 هفته قبل.

در ۲۶ دسامبر سال‌جاری، شبکه CNBC ترتیب یک مصاحبه با آنتونی پومپلیانو را دا‌است. … درحال‌حاضر قیمت هر بیتکوین حدود ۳۸۰۰ دلار می‌باشد که در مقایسه با پیش‌بینی … در هفته گذشته، تون وایز (Tone Vays) نیز هشدار داده است که قیمت بیت‌کوین در‌حال … نشان می‌دهد که نمودار میانگین حرکت بیتکوین درحال کاهش بوده و ممکن است قیمت …

بیت کوین یک واحد پول مجازی است که طرفداران زیادی را جذب کرده است، اما … از این شبکه مالی است که به این اندازه در سطح جهانی مطرح شده و با انواع ساز و کار‌ها مطابقت دارد. … را شوکه کرده و به حجم تولید 62 کوینتیلیون هشریت (hashrate) برسد. …. در یک هفته، قیمت هر بیت‌کوین حدود 15،000 دلار افزایش پیدا خواهد کرد.

اخیرا هش ریت بیت کوین کاهش یافت که دلیل آن مشخص نبود. با انتشار این ویدیو مشخص شد … هر هفته با آنتونی؛ بیت کوین چیست؟ میهن بلاکچین.

هالوینگ یا همان نصف شدن پاداش استخراج کنندگان بیت کوین در ماه may 2020 رخ خواهد داد. … می شودو از عدد دوازده و نیم بیت کوین به شش و بیست و پنج صدم بیت کوین به ازای هر … رشد خواهد کرد اما اینکه این افزایش قیمت بیت کوین چقدر خواهد بود و چه زمانی بعد از … کاهش هش ریت شبکه بیت کوین بعد از نصف شدن پاداش.

برچسب‌ها:, , , ,