REFT

چه تولید کنیم که سودآور باشد؟ – دکتر علی قربانی – بازاریار

بازاریار.

نقطه ضعف راه‌اندازی این نوع کارگاه دوخت این است که مکان تولید جهت … ندارد و اندازه‌ی آن در حدی باشد که در آن ۴ چرخ خیاطی، یک میز برش و جایی برای دپو و ….. سلام،من میخوام کار تولیدی پوشاک شروع کنم ،برای این کار تصمیم … که وقتی یه دونه تولید می کنید همون یه دونه بتونه براتون سودآور باشه و …… علي دوستي گفت:.

در جریان هستم که مهندس مکانیک هستید و رشته تحصیل تان با تولید صنعتی جور در می آید. ….. علیرضا گفت : … من میخواستم بدونم با سرمایه ۱۰۰ ملیون تومان چه فعالیت اقتصادی انجام دهم که بهترین سودآوری را داشته باشد. …… یا سپرده میلیونی میخواهند یا سند یا زمین که من ندارم و انگار فقط وام برای افراد پولدار و دکتر و مهندس موجود است !

پولسازی از طریق کسب و کار صنایع غذایی مستلزم این است که درباره‌ی مسائل مرتبط … مردم همیشه دوست دارند غذا به انتخاب خودشان باشد و از انتخاب کردن بین گزینه‌های … بهتر است برای این کار مجوزهای لازم را بگیرید؛ دوستی دارم که از تولید و فروش …. شیراز با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار اشتغال زایی کنیم؛ مکانی فراهم شده تا …

یا به قول دوستان با ۱۰ میلیون چه کنم ؟! در اینجا فهرستی از ۱۵ شغل کوچک سودآور داریم که می توان با سرمایه گذاری کم آغاز کرد. با دکتر چک همراه باشید… …. به کشورهای خارجی نیز صادر می شوند؛ بنابراین، این کار می تواند یک گزینه تجاری سودآور باشد. … برای شروع کار ترشی سازی به مجوز تولید مواد غذایی نیاز دارید.

استارتاپ از بین بردن آلودگى هوا:تصویه کننده اى تولید مى کند که از فناورى نانو …

هشترود نیوز ، به گزارش ایسنا‌، دکتر مسعود کوثری، استاد علوم اجتماعی دانشگاه تهران‌ که سه … هشترود نیوز ، شاید برای خیلی ها عجیب باشد که چرا سرمربی و مدافع استقلال با وجود … هشترود نیوز ، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نمایندگان …… هشترود نیوز – روایتی تلخ از زبان قربانی ۱۸ ساله تعرض جنسی که از جانب …

دکتر مهران امینی.

یعنی مابین 5 تا 30 میلیون تومن سرمایه دارن اما ایده ندارن برای این که کارشون رو راه اندازی کنن! … خیلی مهمی که من دوست دارم در موردش صحبت کنم اینه که شاید بگید آقای تیموری با …. با این برنامه افراد حتی میتونن به دکتر ها ، رستوران ها ، و… …… تولید فیلتر هوا جزو مشاغل پر درآمد و سود آور می باشد که شما میتوانید با …

به گفته فرانه بهزادی در آبان سال ۱۳۵۹ بود که مجله دانستنیها با انتشار مقاله‌ای … و انتقال مدیریت از علی لاریجانی به عزت الله ضرغامی، مشخص بود که به …. محتوایی، اداری مالی و امثال آن که عملا نقش چندانی در تولید مجلات ندارند و … در کنار سودآوری مالی توجه به مخاطب باشد حتما داروی قابل هضم تری از انهدام تحریریه است.

دکتر علی هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه موادمخدر یک پدیده … اعتیاد در جامعه موثر و بازخورد نامناسبی در جامعه داشته باشد و برعکس. … این در حالی است که اواخر دولت دهم شمار مصرف کنندگان موادمخدر صنعتی ….. وزن تولید است و اگر حشیش و هروئین را به وزن تریاک محاسبه کنیم، کشفیات به 10.5درصد می‌رسد.

مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت با عنوان این مطلب که نظام … ناآرامی‌های اخیر را چگونه تحلیل کنیم؟ … رحیم امین ابادی چگونه قربانی اغتشاشگران شد؟ … بلکه یک نوع سرمایه‌گذاری است و با کمترین عدد قطعاً بیشترین سودآوری را …. ملی وصل شود و در تولید ناخالص ملی و نقش درآمدی که دارد، مشخص باشد.

برچسب‌ها:, , , ,