REFT

گاد اف وار ۴ با اشی چار چش

گیم پلی بازی God of war 4 امیدوارم بدرد تون بخورد و خودتون بازی کنید.

این ویدیو مربوط به پایان مخفی بازی گاد آف وار ۴ میباشد که در آن با تور ملاقات … ثور و اخر هم با بابای ثور یعنی اودین میجنگن و اون کلاغ داخل بازی چشم های اودین هستن.

God of War تا کمتر از یک ماه دیگر عرضه خواهد شد و طرفداران … برای درز اخبار و شایعات پیرامون نسخه‌های بعدی شاید کمی زود باشد ولی حتی …. در عجبم شما که ادعا داری به این سری علاقه داری با چهار تا دونه کلیپ کوتاه چطوری کل …. رو پی اس پرو و حتی سیستم بازتاب مثلا آب تو این نسخه حتی در حد گاد اف وار ۳ هم نیست.

پس یفتاح با عمونی ها وارد جنگ شد و خداوند او را پیروز گردانید. …. تعظيم و بله قربان گوئی در ميان خدايان وجود ندارد و در افسانه‌های يونان به چشم نمی‌خورد. ….. البته در برخی روایات این ارابه توسط چهار اسب نر سفید که به سرعت باد حرکت می کردند، …… منفي خاص مانند خشم يا تنفر است و هدف اصلي آن آسيب رساندن به يك فرد يا شي است.

سلام دوستان امیر وانگ هستم با توجه به درخواست هایی که در تلگرام شد ویدیو کامل دوبله طنز گاد اف وار قرار گرفت اما ناشران این ویدیو عبارتند از Telegram:gamebaz و …

ژوووووونمی گاد اف وار خدای خدای خدایان کریتوس از اشی چار چش … God of War | حقایق بازی گاد آو وار God of War 1 Game play / گیم پلی بازی گاد اف وار 1 با یاشار …

برچسب‌ها:, , , ,